در نشستی در اتاق مدیر عامل شرکت  ؛ ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول  اعتقاد ما این است که هر کاری که برای خدمت به جامعه ایثارگری انجام دهیم، ذره‌ای در مقابل اقیانوس عظیم ایثار و فداکاری خانواده ایثارگران نیست .

وی بیان کرد: امروز خرسندم که فرصتی پیش آمد تا بتوانم در جمع شما یادگاران هشت سال دفاع مقدس باشم و خدا را شاکرم که خادم فرزندان شاهد در این شرکت هستم.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت تصریح کرد: داشتن فرزندانی پاک و خدمتگزار به نظام جمهوری اسلامي ثمره جانفشانی پدران شما است.

وی با اشاره به جایگاه بالای جامعه کارگری در نگاه اسلام، عنوان کرد: در روایات و احادیث مکرری از ائمه معصومین (ع) و بزرگان دین، اجر کارگر هم‌سطح با جهاد مستقیم در جبهه جنگ عنوان شده است و انصافاً این مجموعه با کار جهادی خود در بخش  کشت و صنعت، به‌ویژه در مجموعه خاوردشت  عملکرد بسیار خوبی در شرایط تحریمی کشور داشته‌اند که این روحیه با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است.

 

 وی گفت: هرچند ایثار و مجاهدت این بزرگواران به هیچ وجه قابل جبران نیست اما تلاش ما در شرکت کشت و صنعت خاوردشت  این است که از هر آنچه برای این عزیزان درنظر گرفته شده است هیچ دریغی نکنیم.

وی افزود: شما به عنوان یادگاران شهدا باید بدانيدرفتار؛ تعهد و کارکردن فرزند شهدا باید الگویی براي دیگران باشد چرا که شما بهتر از دیگران می دانید براي این نظام و انقلاب چه خون هایی ریخته شده است و انتظاری که از شما می رود نسبت به دیگران بیشتر است.

وی در پایان با تقدیر از خدمات نماینده خانوداه شهداء وایثارگران شرکت مقداد ابریان که در راستای پاسخگویی به جامعه ایثارگر این شرکت افزود: مدیریت شرکت کشت و صنعت خاوردشت همواره خود را در کنار جامعه ایثارگر و خانواده شما می داند چرا که ما به خون شهدا مدیون هستیم.

مقداد ابریان با اشاره به ديدار مديرعامل  و فرزندان شاهد تصریح كرد: حضور فرزندان شهدا و خانواده ايثارگران در کشت و صنعت خاوردشت  يك سند افتخار براي اين شركت است و اميدواريم با برگزاري ديدارهاي صميمانه مشكلات آنها را برطرف نماييم.

گفتنی است پیش از سخنان مدیرعامل  فرزندان شاهد شاغل در شرکت کشت و صنعت خاوردشت  به بیان مشکلات نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.  


دیدار و نشست صمیمی مدیرعامل با فرزندان شهداء شرکت