خاوردشت

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی، شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و سرباز فداکار جبهه مقاومت اسلامی را به ساحت مقدس امام زمان (عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، عموم مسلمین جهان،خانواده معزز شهدا و ایثارگران تسلیت عرض می نمایم.

سردار سلیمانی نماد عزت ایران و مالک اشتر رهبری بود. شهادتش سوزناک و اندوه فقدانش فراموش‌نشدنی است. ‌اما ذرات خون مطهر او جان تازه‌ای به انسجام ملی و مقاومت اسلامی خواهد داد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: " آنچه مهم است حفظ راه شهداست، یعنی پاسداری از خون شهداء این، وظیفه اول ماست" راه آن عزیزان و یاران باوفایشان با اقتدار و افتخار ادامه خواهد داشت و دشمنان بدانند اینگونه شرارت های خبیثانه، سبب اتحاد و انسجام بیش از پیش ملت ولایت مدار ایران در راه مبارزه با استکبار جهانی می گردد.

سید محمود میردیلمی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت خاوردشت


image