به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت صبح روز سه شنبه 18بهمن 1401 مراسم بزرگداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره ،معاونین و فرمانده سپاه و روسای ادارات شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید.

در این دیدار نظری جهرمی  مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت ضمن تشریح برنامه های انجام شده و در حال انجام شرکت گفت : دهه فجر امسال متفاوت تر از سالهای گذشته است و این به برکت قهرمانی همچون سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که نه تنها در زمان حیاتش منجی و موجب عزت منطقه بود که حتی با شهادت ایشان نهال انقلاب قوام بیشتری یافت و برای دشمنان اسلام ضربه های سهمگینی دربرداشت .

وی در ادامه افزود: ما سرباز اقتصادی در نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و باید برای به بار نشستن ثمره خون شهیدان در این راه ، در هر سنگری که باشیم و هر وظیفه ای که محول شده باشدبا تمام توان تلاش نماییم.

سرهنگ علیخانی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان علی آباد کتول ضمن گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: سپهبد حاج قاسم سلیمانی سردار دلها بود و تا ابد نیز محبوب دلها در بین تک تک ایرانیان و در سرتاسر جهان اسلام خواهند ماند و هر مسئولی که در هر سمتی که قرار دارد باید با صداقت تمام مثل یک سرباز نظام عمل نماید و ماها نیز باید از رشادت های قهرمانان ملی خود درس بیاموزیم.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از بدو پیروزی این انقلاب توطئه چینی و تحریم را عیله ملت ایران آغاز کردند ادامه داد: اقدامات خبیثانه استکبار جهانی نه تنها راه به جایی نبرده بلکه مردم با بصیرت ایران اسلامی در برهه های حساس تاریخی همواره با تبعیت محض از رهبری در دفاع از انقلاب اسلامی نقش فعال داشته اند.

فرمانده سپاه شهرستان علی آباد کتول افزود: شرکت کشت و صنعت خاوردشت در دوره جدید خود بخصوص استخدام جوانان  بویژه خانواده شهداء وایثارگران خوب عمل کرده و توسط این شرکت امید در بین جوانان و بیکاران منطقه ایجاد شده است.


 دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب است