به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت ؛ رحمت اله نوروزی نماینده مردم شهرستان علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد رضا رضایی کوچی رئیس کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل این شرکت  ظهر روز سه شنبه 25بهمن 1401دیدار و گفت و گو کردند.

مهندس علیرضا نظری جهرمی  مدیرعامل شرکت کشت و صنعت خاوردشت علی آباد کتول در این دیدار، به بیان گزارشی از وضعیت خرید محصولات کشاورزی، واردات دانه های روغنی و همچنین تولیدات این شرکت شامل روغن خوراکی و کنجاله سویا پرداخت.

رحمت الله نوروزی تصریح کرد: یکی از اهداف ما رشد حوزه صنعت و صنایع تبدیلی در شهرستان علی آباد کتول است و در همین راستا، آماده حمایت از شرکت کشت و صنعت خاوردشت برای رشد و توسعه بیشتر هستیم.

نوروزی در این دیدار ضمن تاکید بر جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شرکت کشت و صنعت خاوردشت که قلب اقتصادی شهرستان است در خدمت رسانی به مردم تعامل، همکاری، توجه به بحث تولید و فنی دراین مجموعه مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم، خدمت رسانی و رسیدگی به مسایل و مشکلات اقتصادی  و معیشتی است

 

دکتر محمد رضا رضایی کوچی یکی از مقوله‌های مهم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری، بر آن تاکید دارند، توجه به صنعت بوده که عاملی مؤثر در رونق اقتصادی، اشتغال زایی و افزایش تولید است.

وی با اشاره به ضرورت مولدسازی در اقتصاد کشور، عنوان کرد: چندین سال است در دولت و مجلس مطرح می‌شود که باید به سمت «مولدسازی» برویم و ضروری است به تدریج در این مسیر گام برداریم.


دیدار نماینده مردم شهرستان علی آباد کتول و رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت خاوردشت