به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت علیرضا نظری جهرمی، مدیرعامل شرکت ضمن تبریک حلول ماه رجب و تولد امام باقر (علیه السلام) اظهار داشت: ما قبل از اینکه مسئول باشیم، باید با کار جهادی خودارزیابی کنیم. مسئولیت ها موقتی بوده و آنچه که بیش از همه اهمیت دارد، شناخت به وظیفه و تلاش هر چه بیشتر برای تقلیل مسائل و دغدغه ها در جامعه است،کار جهادی با همکاری اعضای هیئت مدیره، زحمات گرانقدر پرسنل زحمتکش، همفکری و هم رأیی هیئت مدیره و کاستن مشکلات با مراقبت ویژه و اخلاق اسلامی بر اساس روایات اسلامی و وصایای شهدا به سرانجام رسیده و شفافیت و پیگیری را الگو قرار داده ایم و خرسندیم که وحدت و یکپارچگی در شرکت زبانزد شده است.

رئیس دادگستری شهرستان علی آباد کتول در جریان بازدید از شرکت کشت و صنعت خاوردشت  گفت: راهبرد دستگاه قضایی حمایت و پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است و رئیس قوه قضاییه نیز بر این موضوع تأکید دارد.

در ادامه موسی خاکزاد رئیس دادگستری چنین گفت: تمام تلاش ما در این نهاد خدمت رسان این هست که به اهداف مقدس ترسیم شده جامه عمل پوشانده و بر اساس برنامه ای که در سراسر کشور ابلاغ شده است، پیش برویم. وی با بیان این نکته که سعی می کنیم پرونده ها بموقع بررسی و اعمال شود،

خاکزاد بیان کرد:وجود چنین شرکت عظیم در منطقه که خود قطب صنعتی و کشاورزی مهمی در کشور است ایجاب می کند تا یک مدیریت صحیح علمی بر مبنای قانون و مقررات در این شرکت حاکم شود تا از یک سو ضمن استفاده صحیح از نظرات کارشناسی در بحث شیوه های نوین تولید ،فنی و کشاورزی از سوی دیگر بتواند در همکاری و هماهنگی با دستگاه های استانی در رفع موانع تولیدات این شرکت گام های موثرتری بردارد.

 موسی خاکزاد در پایان در خصوص شرکت کشت و صنعت خاوردشت اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت خاوردشت وضعیت خوبی دارد و طبق نامگذاری سال1401 توسط مقام معظم رهبری سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین ما هم کمک خواهیم کرد .

 


بازدید رئیس دادگستری و دادستان شهرستان علی آباد کتول بامدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت خاوردشت